Loading...
TEL: (021) 26764661 - 09307415910

کوادکوپتر های Bugs کمپانی MJX

کوادکوپتر های Bugs کمپانی MJX
کمپانی MJX R/C محصولات حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای خود را با نام BUGS معرفی می‌کند و آن‌ها را بصورت سری با عدد مشخص می‌کند. کوادروتورهای باگز همگی دارای موتور براشلس هستند و با توجه به نوع و سری ساخت آن‌ها ...

کوادکوپتر های Bugs محصول MJX

کمپانی MJX R/C محصولات حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای خود را با نام BUGS معرفی می‌کند و آن‌ها را بصورت سری با عدد مشخص می‌کند. کوادروتورهای باگز همگی دارای موتور براشلس هستند و با توجه به نوع و سری ساخت آن‌ها، مشخصات فنی و کاربردهای آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. این کوادکوپتر ها در سری‌های زیر تولید و روانه بازار شده است :

 1. کوادکوپتر MJX R/C Bugs 2
 2. کوادکوپتر MJX R/C Bugs 3
 3. کوادکوپتر MJX R/C Bugs 5
 4. کوادکوپتر MJX R/C Bugs 8
 5. کوادکوپتر MJX R/C Bugs 10

هر یک از سری‌های باگز مشخصات و ویژگی‌های منحصر بفرد خود را دارا بوده و شامل نسخه‌های متفاوت و  آپشن‌های پروازی، موتوری و تصویری می‌باشند. در ادامه قصد داریم به معرفی سری های مختلف و زیر مجموعه های آن پرداخته و تفاوت های اساسی هر کدام از کوادکوپتر های زیر مجموعه های مختلف را برایتان شرح دهیم ، پس دعوت می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

کوادکوپتر MJX Bugs 2

سری 2 از کوادکوپترهای Bugs کمپانی MJX R/C در سه مدل مختلف یعنی 

 1. MJX Bugs 2 C
 2. MJX Bugs 2 W
 3. MJX Bugs 2 SE

تولید و روانه بازار شده اند. برای توضیح بهتر هر کدام را مختصرا در بخش های جداگانه بررسی کرده و تفاوت های اساسی آن ها با یکدیگر را بیان خواهیم کرد.

کوادکوپتر MJX Bugs 2 C

کوادکوپتر MJX Bugs 2 C از کوادکوپتر های باگز سری 2 کمپانی MJX از چهار موتور براشلس و یک دوربین سرخود با کیفیت ضبط فول اچ دی و نرخ 30 فرم بر ثانیه بهره می برد که البته دوربین موجود بر روی ماتلی روتر فاقد قابلبت ارسال زنده تصاویر بوده و این مورد خود سبب تمایز کوادکوپتر باگز 2 سی با سایر کوادکوپتر های این سری خواهد شد. کمپانی MJX علاوه بر موارد گفته شده بر روی باگز 2 سی از یک جی پی اس نیز بهره گرفته و به لطف وجود آن کوادکوپتر در سه حالت مختلف دقیقا به سمت محل پرواز خود باز خواهد گشت ، در دو حالت کوادکوپتر کاملا خودکار با توجه به شرایط (قبل از اتمام شارژ و یا خروج از محدوده کنترل) به محل اولیه پرواز بازگشته و در یک حالت با فشردن کلید مخصوص بازگشت به خانه بر روی ریموت کنترل توسط کاربر دقیقا به محل اولیه پرواز خود باز خواهد گشت.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 2 سی MJX Bugs 2 C

کوادکوپتر MJX Bugs 2 W

کوادکوپتر MJX Bugs 2 W دقیقا مشخصاتی شبیه به هم خانواده خود یعنی کوادکوپتر MJX Bugs 2 C دارد با این تفاوت که دوربین کوادکوپتر باگز 2 دبلیو از قابلیت ارسال زنده تصاویر بهره برده و در نتیجه حین پرواز می توان تصاویر ارسالی از سمت دوریبن را به صورت زنده مشاهده و در صورت نیاز ثبت و ضبط نمود. 

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 2 دبلیو MJX Bugs 2 W

کوادکوپتر MJX Bugs 2 SE

کوادکوپتر MJX Bugs 2 SE در واقع نمونه ضعیف تر شده ی کوادکوپتر MJX Bugs 2 W است ؛ چرا که این محصول از همه نظر شبیه کوادکوپتر باگز 2 دبلیو بوده و تنها دوربین آن از کیفیت کمتر یعنی کیفیت اچ دی و نرخ 25 فرم بر ثانیه برخوردار است.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 2 اس ای MJX Bugs 2 SE

گفتنی است اندازه کوادکوپتر های خانواده Bugs 2 کمپانی MJX تقریبا 26x26x7 سانتیمتر بوده و وزن هر سه نسخه با باتری و ملخ ها به 440 گرم خواهد رسید. از طرفی برد رادیویی ریموت کنترل آن ها نیز 1000 متر بوده و در نتیجه می توان کوادکوپتر ها را تا شعاع 1000 متر از خود دور نمود.

کوادکوپتر MJX Bugs 3

سری 3 از محصولات باگز ساخته MJX دارای سه نسخه است و بر خلاف سری 2 هیچکدام از نظر ظاهری شبیه به همدیگر نیستند. کوادکوپتر های باگز سری سه شامل محصولات زیر است:

 1. MJX Bugs 3
 2. MJX Bugs 3 H
 3. MJX Bugs 3 mini
 4. MJX Bugs 3 Pro

برای آشنایی بیشتر در ادامه ویژگی هرکدام از این سری از محصولات کمپانی MJX را به اختصار توضیح خواهیم داد.

MJX Bugs 3

کوادکوپتر MJX Bugs 3 اولین عضو سری 3 از کوادکوپتر های کمپانی MJX است که ما قصد معرفی آن را داشته و به طور خلاصه می توان آن را ساده ترین کوادکوپتر این دسته از کوادکوپتر های باگز از لحاظ امکانات دانست ، باگز 3 در کنار بهره گیری از موتور های براشلس ، قابلیت حمل دوربین به همراه گیمبال تا وزن 230 گرم را دارا بوده و بر روی خود از مانت و لرزشگیر جهت نصب آسان تر دوربین بهره می برد. گفتنی است که برد ریموت کنترل این کوادکوپتر بین 300 تا 500 متر بوده و می توان سرعت حرکت آن را در حالت کم یا زیاد نیز قرار داد.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 3 MJX Bugs 3

Bugs 3 H

کوادکوپتر MJX Bugs 3 H در واقع نمونه ارتقا یافته ی باگز 3 است که نسبت به باگز سه یک سری تغییرات جزئی رخ داده و در نتیجه نوع ریموت کنترل آن تغییر یافته و قابلیت حفظ ارتفاع خودکار نیز به آن اضافه شده است. البته برد ریموت کنترل کوادکوپتر باگز 3 اچ نیز کمی دستخوش تغییر شده وبر اساس گفته شرکت سازنده به 300 متر خواهد رسید.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 3 اچ MJX Bugs 3 H

Bugs 3 mini

کواد کوپتر MJX Bugs 3 Mini همانطور که از نامش به چشم می خورد عضو کوچک کوادکوپتر های باگز سری 3 است که از امکانات سرگرمی بیشتری نسبت به سایر هم خانواده های خود برخودار بوده و البته امکان حمل دوربین مجزا تا وزن محدود را نیز داراست. امکانات سرگرمی کوادکوپتر باگز 3 مینی Arco Mode و Angle Mode نام داشته و به کمک این دو قابلیت تجربه بی نظیری از پرواز را در اختیار کاربر قرار خواهد داد.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 3 مینی MJX Bugs 3 Mini

Bugs 3 Pro

و اما کوادکوپتر Bugs 3 Pro از خانواده کوادکوپتر های سری 3 خانواده باگز کمپانی MJX در واقع کامل ترین کوادکوپتر در سری 3 از کوادکوپتر های باگز محسوب می گردد که در کنار بهره گیری از موتور های براشلس و قابلیت های حمل دوربین و قفل ارتفاع خودکار ، از جی پی اس داخلی نیز بهره برده و در نتیجه به کمک جی پی اس موجود در سه حالت مختلف دقیقا به محل پرواز خود بازخواهد گشت حالت اول ، بازگشت به محل اولیه پرواز با دستور کاربر : در این حالت به دستور کاربر کوادکوپتر به محل پرواز خود بازگشته و کوادکوپتر بدون فرمان کاربر هیچ گونه حرکتی نخواهد کرد ؛ حالت دوم ، بازگشت به محل اولیه پرواز در صورت خروج از محدوده کنترل : در این حالت در صورت خروج از محدوده کنترل کوادکوپتر کاملا خودکار به محل پرواز خود بازگشته و از مفقود شدن آن جلوگیری خواهد شد ، در حالت سوم نیز کوادکوپتر قبل از اتمام شارژ همانند حالت دوم کاملا خودکار به محل پرواز خود بازگشته و قبل از سقوط و مفقود شدن به محل پرواز خواهد رسید.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 3 پرو MJX Bugs 3 Pro

کوادکوپتر MJX Bugs 5 W

بر خلاف کوادکوپتر های سری 2 و 3 خانواده باگز کمپانی MJX سری 5 کوادکوپتر های باگز این کمپانی در حال حاضر تنها یک کوادکوپتر در زیر مجموعه خود دارد و آن کواد کوپتر MJX Bugs 5 W است که می توان آن چیزی شبیه به کوادکوپتر باگز 3 پرو دانست چرا که این کوادکوپتر تقریبا از همه جهات شبیه کوادکوپتر باگز 3 پرو بوده و تنها تفاوت آن را می توان در عدم وجود قابلیت حمل دوربین و گیمبال در کوادکوپتر MJX Bugs 5 W دانست. البته کوادکوپتر باگز 5 دبلیو فاقد دوربین نبوده و از یک دوربین سر خورد با کیفیت ضبط فول اچ دی و قابلیت ارسال زنده تصاویر بهره خواهد برد.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 5 دبلیو MJX Bugs 5 W

کوادکوپتر MJX Bugs 8

تا کنون دو محصول از  کوادکوپتر های باگز سری 8 کمپانی MJX ساخته و معرفی شده است. این دو محصول با نام های

 1. MJX Bugs 8
 2. MJX Bugs 8 Pro

راهی بازار شده و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 8 و باگز 8 پروMJX Bugs 8 And Bugs 8 Pro

این دو کوادروتور از نظر پلتفورم و فریم شبیه به هم هستند و تفاوت ظاهری آنها رنگ و طرح پوسته بالایی آن هاست. اما تفاوت اصلی بین این دو در مدل موتورهای براشلس و قابلیت های بیشتر در مدل پرو می باشد. به طور خلاصه می توان کوادکوپتر های سری 8 باگز از کمپانی MJX را کوادکوپتر هایی مخصوص مسابقه دانست چرا که هر دو عضو این خانواده سرعتی بالا داشته و با سرعت معادل 65 کیلومتر بر ساعت حرکت خواهند کرد. البته این کوادکوپتر ها قابلیت حمل دوربین را نیز دارا بوده و فاقد دوربین سرخورد می باشند. از طرفی برخلاف سایر کوادکوپتر های خانواده باگز کوادکوپتر های سری 8 کمپانی ام جی ایکس دارای یک عینک واقعیت مجازی جهت تجریه پرواز از نگاه یک پرنده بوده و دارای مانیتور مخصوص جهت نمایش زنده تصاویر نیز خواهند بود.

کوادکوپتر MJX Bugs 8

کوادکوپتر MJX Bugs 8 تمامی ویژگی های بالا را در خود جای داده و افزون بر ویژگی های گفته شده دارای تایم پرواز 12 دقیقه ای می باشد.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 8 MJX Bugs 8

کوادکوپتر MJX Bugs 8 Pro

و اما کوادکوپتر MJX Bugs 8 Pro قدرتمند ترین و کامل ترین کوادکوپتر از خانواده کوادکوپتر های باگز سری 8 کمپانی MJX است که افزون بر ویژگی های یاد شده و ویژگی ها گفته شده برای کوادکوپتر باگز 8 ، از قابلیت های Arco Mode و Angle Mode برای تجربه پروازی پر هیجان نیز برخوردار است.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 8 پرو MJX Bugs 8 Pro

کوادکوپتر MJX Bugs 10 H

همانند سری 5 کوادکوپتر های باگز کمپانی MJX سری 10 نیز در حال حاضر دارای یک عضو بوده و تنها عضو این خانواده MJX Bugs 10 H نام دارد. کوادکوپتر MJX Bugs 10 H در ظاهر شباهت زیادی به کوادکوپتر باگز 3 پرو داشته و از نظر امکانات و قابلیت ها نیز شبیه به باگز 3 پرو است با این تفاوت که کوادکوپتر باگز 10 اچ فاقد جی پی اس بوده و از تایم پرواز کمتری نیز برخوردار است.

قیمت خرید کوادکوپتر باگز 10 اچ MJX Bugs 10 H

در پایان و بعنوان جمع بندی مقاله فوق باید بگوئیم در این مطلب تنها سعی کردیم ، تفاوت های عمده نسخه های مختلف از تمامی سری های کوادکوپتر های باگز کمپانی MJX را خدمت شما بیان کرده تا با تفاوت های اصلی آنها مشخص گردد ؛ بدیهی است هر کدام از این کوادکوپتر ها ، امکانات و ویژگی های منحصر بفرد خود را دارا بوده و برای مطالعه و دریافت اطلاعات بیشتر می توان به قسمت کوادکوپتر های MJX مراجعه کرده و با انتخاب کوادکوپتر مورد نظر اطلاعات کاملی راجع به آن ها کسب نمائید.

نظرات
  ارسال نظر
  شبکه‌های آی‌پهباد

  شما می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام آی پهباد، از آخرین اخبار و آخرین تخفیف ها مطلع شوید.

   

  شما می‌توانید با کلیک بر روی آیکون ضمانت پرداخت زرین پال و یا تماس با ۴۱۲۳۹-۰۲۱ ، صحت این ضمانت را استعلام کنید.

  logo-samandehi