تعمیرات هلی شات و تعمیر کوادکوپتر

تعمیر هلی شات، کوادکوپتر و پهپاد

تعمیر تخصصی انواع هلیشات و پهپاد

مجموعه‌ی آی‌پهباد با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه‌ی تعمیرات هلی شات و انواع کوادکوپتر، قادر به رفع و رجوع انواع مشکلات ربات‌های پرنده است. اگرچه شاخه‌ی رباتیک هوایی در کشورمان دارای کاستی‌های بسیاری است؛ اما خوشبختانه با سال‌ها فعالیت در این زمینه، توانسته‌ایم کادری متخصص در این زمینه را گرد هم آوریم تا بتوانیم پاسخگوی مراجعین و مشکلات پهپادهای تصویربرداری باشیم. تعمیر کوادکوپتر یکی از حساس‌ترین رشته‌های رباتیک است که به دو فاکتور مهم زیر نیاز دارد.

 • تعمیرکار متخصص پهپاد

کادر تعمیرات تخصصی پهپاد در آی‌پهباد متشکل از مجموعه‌ای از متخصصین هوا-فضا، رباتیک، مکانیک و الکترونیک است و سوابق آن‌ها در زمینه‌ی ربات‌های پرنده معرف حضور علاقمندان به مبحث پهپاد است.

 • تامین قطعات یدکی هلی شات

امروزه فروشگاه آی‌پهباد با امکان تامین تمامی قطعات یدکی و انواع لوازم جانبی کوادکوپتر و هلیشات، توانسته است گام بزرگی در این زمینه بردارد.

تعمیر محصولات پروازی DJI

برند DJI یکی از گران‌ترین و حرفه‌ترین پهپادها در بازار جهانی است که تعمیرات آن تخصص ویژه‌ی خود را نیاز دارد. تیم آی‌پهباد دانش تعمیر تمامی محصولات دی‌جی‌آی را دارد و توانسته‌ایم بد وضعیت‌ترین هلی شات ها را دوباره سازی کنیم.

بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)

  کمپین پنجاه هزار نفری آی‌پهباد

  کارشناسان و تکنسین‌های آی‌پهباد آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

  اگر بعنوان یک مخاطب نظر، تجربه یا شنیده‌ای درباره محصول دارید، آن را بنویسید تا دیگران نیز بهره‌مند شوند.

  طبق قوانین آی‌پهباد هیچ کامنتی حذف یا سانسور نمی‌شود مگر حاوی کلمات توهین‌آمیز یا نژادپرستی باشد.