چگونه با کوادکوپتر درآمد کسب کنيم

امروزه فناوری ساخت هواپیماهای بدون سرنشین کاملا توسعه یافته و به همین دلیل طیف وسیع و متنوعی از پهبادها در بازار وجود دارد. بیشتر مردم از کوادکوپترها برای سرگرمی استفاده می کنند؛ برای لذت پرواز و یا گرفتن عکس و فیلم های هوایی جذاب.
چگونه با کوادکوپتر درآمد کسب کنيم

کوادکوپترها پول ساز ترین پهپاد های جهان

امروزه فناوری ساخت هواپیماهای بدون سرنشین مخصوصا کوادکوپتر کاملا توسعه یافته و به همین دلیل طیف وسیع و متنوعی از پهپادها در بازار وجود دارد. بیشتر مردم از کوادکوپترها برای سرگرمی استفاده می کنند؛ برای لذت پرواز و یا گرفتن عکس و فیلم های هوایی جذاب.

با این حال کوادکوپترها می توانند برای کسب درآمد نیز مناسب باشند. اگر علاقه مند به دانستن این موضوع هستید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

اگر شما به اندازه کافی خلاق باشید، کسب درآمد با هواپیماهای بدون سرنشین بسیار امکان پذیر است. ولی قبل از شروع، به بررسی قوانین و مقررات در مورد پرواز کوادکوپترها بپردازید. زیرا در هر کشوری محدودیت های خاصی برای پرواز پهبادها وجود دارد. حال، چند روش کسب درآمد از این محصولات پروازی را برای شما شرح خواهیم داد.

 • کسب درآمد از طریق فروش عکس و فیلم های هوایی

از رایج ترین راه های کسب درآمد با هواپیماهای بدون سرنشین، فروش عکس و ویدئوهای هوایی است. امروزه این امر در بین مردم بسیار محبوب است. با این حال اگر می خواهید این کار را انجام دهید، به یک کوادکوپتر مجهز به دوربین با کیفیت HD نیاز دارید. بعد از تهیه پهباد، می توانید از مکان های جذاب و منحصر بفرد با جاذبه های توریستی و مناظر طبیعی عکس برداری کنید. برای فروش می توانید به صورت آنلاین، اشتراک در یوتیوب و یا در مکان های تفریحی مانند پارک، ساحل دریا و ... اقدام کنید.

 • راه اندازی شرکت خصوصی و عرضه خدمات

هواپیماهای بدون سرنشین دارای قابلیت های پروازی بالایی هستند و می توانند از راه دور کنترل شوند.پهبادها برای نقشه برداری در مناطق سخت مناسب بوده و می توانند به تدریج جایگزین هلی کوپترها و دیگر هواپیماها شوند.

بسیاری از سازمان های حرفه ای در سراسر جهان نیاز به خدمات کوادکوپترها نظیر توپوگرافی، نقشه برداری دیجیتال، باستان شناسی و ... دارند و این یک فرصت خوب برای باز کردن یک شرکت خصوصی در زمینه ارائه خدمات کوادروتورها است.

 • ثبت ویدئو و عکس های عروسی با کوادکوپتر

عکاسی و فیلم برداری های عروسی یک کار بسیار محبوب و مهم است که درآمد خوبی هم دارد. رقابت در این زمینه بسیار سخت است و شما باید فیلم و عکس های منحصر بفردی را به تصویر بکشید. امروزه استفاده از هلی شات ها در مراسم عروسی بسیار پرطرفدار و مرسوم شده است. برای استفاده از پهبادها در مراسمات عروسی باید احتیاط کنید تا به طور تصادفی به کسی آسیب نرسد. در حین پرواز بهترین منظره را برای گرفتن عکس یا فیلم  برداری انتخاب کنید.

 • فروش کوادکوپتر

کسب و کار بعدی که می توانید انجام دهید، فروش کوادروتورهاست. شما باید مدل های جدید و محبوب را خریداری کنید و بعدها با قیمت بهتری به فروش برسانید. در نگاه اول این کار ساده به نظر می رسد، اما هزینه زیادی برای بازکردن و نگهداری فروشگاهتان نیاز خواهید داشت.

 • مشاغل جستجو و بازرسی

در سالهای گذشته بسیاری از شرکت ها از هلی کوپتر و هواپیما برای بررسی خطوط برق، ایستگاه های پمپاژ و ... استفاده می کردند که این کار علاوه بر پر هزینه بودن، برای خلبان بسیار خطرناک بود. اما امروزه استفاده از پهبادها برای تفتیش و جستجو در این مشاغل بسیار رایج شده است. آنها می توانند به سرعت و به راحتی به مجاری آب و گاز دسترسی پیدا کنند و فیلم های با کیفیتی ثبت کنند.

 • تبلیغات در زمینه آگهی های فروش املاک، هتل ها و ...

بله! هواپیماهای بدون سرنشین یک ابزار عالی برای تبلیغات موثر هستند. اگر شما در زمینه پرواز با کوادکوپترها تجربه خوبی دارید، می توانید با تبلیغات در املاک و مستغلات به درآمد خوبی برسید. فیلم هایی که توسط هلی شات ها ثبت می شود، می تواند قیمت فروش ملک را تحت تاثیر قرار دهد. همینطور برای بهتر دیده شدن هتل ها و استراحتگاه ها می توان از پهبادها استفاده کرد. این یک راه خوب برای نشان دادن و تبلیغ یک هتل منحصر بفرد است.

 • تحویل مرسوله با هلی شات

راه دیگر کسب درآمد با کوادکوپترها، تحویل مرسولات مختلف و قابل حمل است. شما می توانید خدمات مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها را از این طریق ارائه دهید. بسیاری از شرکت ها همانند Amazon و AliExpress از هواپیماهای بدون سرنشین و هلی شات برای این منظور استفاده می کنند. دسترسی به بعضی مکان ها از طریق زمینی دشوار است و در این شرایط می توان از کوادروتورها استفاده کرد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که پهبادها نسبت به وزن کم خود نمی توانند بارهای سنگین را تحویل دهند؛ اما در تحویل بارهای سبک سریع و ایمن عمل می کنند.

آیا شما راهی جدید و خلاقانه در زمینه کسب درآمد با کوادکوپتر سراغ دارید؟

کمپین پنجاه هزار نفری آی‌پهباد

کارشناسان و تکنسین‌های آی‌پهباد آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

اگر بعنوان یک مخاطب نظر، تجربه یا شنیده‌ای درباره محصول دارید، آن را بنویسید تا دیگران نیز بهره‌مند شوند.

طبق قوانین آی‌پهباد هیچ کامنتی حذف یا سانسور نمی‌شود مگر حاوی کلمات توهین‌آمیز یا نژادپرستی باشد.

  20تیر
  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی